Nasze usługi refinansowane do 80%

Z dumą informujemy, iż nasze usługi szkoleniowe i doradcze dostępne są również w systemie refinansowania ze środków europejskich w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach realizacji tego projektu utrzymywana jest Baza Usług Rozwojowych, czyli ogólnodostępna, bezpłatna baza ofert usług rozwojowych świadczonych w rozmaitych formach (m.in.: szkoleń, kursów zawodowych, doradztwa, studiów podyplomowych, mentoringu czy coachingu), dzięki którym instytucje i osoby prywatne mogą rozwijać swoje kompetencje oraz realizować zamierzone cele edukacyjne i biznesowe.

Baza została stworzona przede wszystkim z myślą o potrzebach przedsiębiorców i ich pracowników. Głównym jej założeniem jest przekazanie w ręce odbiorców usług możliwości swobodnego wyboru podmiotu, z którym przeprowadzą proces podnoszenia swoich kompetencji lub kompetencji swoich pracowników. Jednocześnie jest to narzędzie, które w prosty i szybki sposób umożliwia znalezienie usługi rozwojowej, odpowiadającej na potrzeby użytkowników. Ważnym składnikiem w koncepcji Bazy Usług Rozwojowych jest system oceny usług rozwojowych, który z jednej strony daje możliwość oceny odbytych usług, a z drugiej strony stanowi ważny element w procesie wyboru usługi lub Podmiotu świadczącego usługi rozwojowe dla innych użytkowników Bazy. 

Źródło: https://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl

Kalisz. Prawo transportowe 2020.

Zapraszamy na szkolenie, na którym pozyskasz aktualną wiedzę prawną niezbędną do prowadzenia działalności transportowej oraz do sprawnego i efektywnego poruszania się po aktualnych przepisach prawa. Zdobędziesz również wiedzę na temat wymogów prawnych przetwarzania danych osobowych oraz sposobu ich realizacji w aspekcie prowadzonej działalności transportowej.

WAŻNE!
Program szkolenia rekomendowany przez ZZ Inspekcji Transportu Drogowego.

Termin szkolenia oraz jego miejsce podamy wkrótce.

Jakość potwierdzona! Mamy SUS 2.0

Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 to unikalny standard branży szkoleniowo-rozwojowej, opracowany przez ekspertów zrzeszonych w Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych (PIFS). Standard SUS 2.0 został zatwierdzony przez PARP jako spełniający wymagania systemu zapewnienia jakości usług firm szkoleniowo-rozwojowych, które chcą uzyskać wpis do Bazy Usług rozwojowych (BUR). Certyfikacja SUS 2.0 jest atrakcyjną alternatywą dla innych systemów zarządzania jakością, np. ISO 9001, ISO 29990. 

Wymagania standardu ujęte są w 4 kategorie, dotyczące:

  • firmy świadczącej usługi szkolenia i rozwoju,
  • usługi szkoleniowo-rozwojowej,
  • kompetencji kadry,
  • organizacji i logistyki usługi szkolenia i rozwoju.

Jesteśmy członkiem PIFS.

Jesteśmy aktywnym członkiem największej organizacji branżowej zrzeszającej firmy szkoleniowe i doradcze z całej Polski, której członkami jest ponad 300 firm i organizacji. Wśród nich mali i duzi, początkujący i doświadczeni, firmy szkoleniowe, uczelnie, organizacje pozarządowe, firmy doradcze, zajmujące się coachingiem czy e-learningiem, o pełnym przekroju tematycznym i form.