O NAS

KIM JESTEŚMY


Misja,
czyli co jest dla nas ważne.

Służymy przedsiębiorcom dostarczając im usługi zaprojektowane przez nas w taki sposób, by powodowały wzrost lub zmianę w obszarach i procesach odpowiedzialnych za rozwój ich organizacji.


DOMINIK PODSKOK
Właściciel, CEO

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu, czynnie działający prawnik, trener prowadzący szkolenia, wykłady i warsztaty o tematyce prawniczej, autor wielu programów szkoleń i warsztatów odnoszących się bezpośrednio do zmian w polskim systemie prawnym. Fascynat designu, a w szczególności desing thinking`u. Absolwent projektowania usług SHOOL OF FORM na poznańskim SWPS. Zakręcony na punkcie kreowania usług odpowiadających rzeczywistym potrzebom klientów.


Wizja.
Wiemy dokąd zmierzamy.

Jesteśmy wiodącym na rynku dostawcą usług rozwojowych. Szkolimy, doradzamy i świadczymy usługi w zakresie rozpoznanych potrzeb naszych Klientów. Zespoły ludzi, których zatrudniamy, lub z którymi współpracujemy projektują nasze usługi w taki sposób, by idealnie trafiały w potrzeby naszych partnerów biznesowych. Zawsze dajemy z siebie 100%, w zamian za to pobieramy wynagrodzenie adekwatne do wartości i jakości przez nas dostarczonej


Bierzemy
odpowiedzialność.

Niels Bohr stwierdził…. „ekspert, to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie”. Dobrze nam idzie. Za wszystkie nasze działania bierzemy pełną odpowiedzialność.