• Kolejna batalia o zdolność kredytową...

  Nie jest tajemnicą, że pozyskanie finansowania bankowego na rozwój przedsiębiorstwa wymaga dobrej długiej historii, wysokiego poręczenia, umiejętności taktycznych i nie lada gimnastyki...

 • ...czas to pieniądz.

  Finansowanie inwestycji, nakładów na przedsiębiorstwo oraz wspieranie rozwoju z wypracowanych środków własnych jest procesem mozolnym i długotrwałym. Trudno zatem nadążyć za wyzwaniami.

Inwestycja w firmę. Czym jest dla Ciebie?

To Twój biznes, Twoja wizja. Zdecyduj, na co przeznaczysz pozyskaną dotację. Katalog działań inwestycyjnych jest bardzo szeroki. Pozyskane środki, a za nimi poczynione inwestycje będą solidnym impulsem w rozwoju Twojej firmy.

Infrastruktura

instalacje techniczne, maszyny, urządzenia

Bezpieczeństwo

sprzęt i urządzenia służące poprawie bezpieczeństwa pracy

Ochrona Indywidualna

środki ochrony indywidualnej

 • Dotacje? To proste!

  Pomożemy Tobie pozyskać dodatkowe środki na inwestycje. Już teraz przygotuj się do konkursu planowanego w 2020 r. w ramach programu prewencji wypadkowej realizowanego przez ZUS.

 • Inwestuj. Działaj. Rozwijaj. Wygrywaj.

  Wspólnie zrealizujemy Twoje plany. Pozyskanie dotacji jest kilkuetapowym procesem. Razem określimy zakres inwestycji, opracujemy wniosek i zrealizujemy inwestycję.

ponad 4.500.000,00 PLN

tyle środków pozyskali nasi eksperci na inwestycje dla przedsiębiorców

Nawet 90% finansowania

brutto

500.000 złotych

maksymalna kwota

Profesjonalna kadra

wieloletnie doświadczenie

....jest jedno "ale"

okres składania wniosków będzie ograniczony czasowo, jeżeli mamy działać wspólnie - zacznijmy TERAZ. Będziemy mogli pomóc Wam lepiej. O czego zacząć? Na poczatek pobierz regulamin z katologiem refundowanych inwestycji. 

Bezpłatna weryfikacja

Bezpłatna weryfikacja

Po wyborze działania inwestycyjnego wypełnij formularz weryfikacyjny. Informacje tam zawarte pozwolą nam ocenić, czy i w jakiej wysokości planowana inwestycja może zostać sfinansowana z tego programu. Pozytywna odpowiedź otworzy przed nami możliwość dalszego działania. Zapraszamy.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Kontakt

+48 577 006 963

ul. Kopanina 39, Poznań // ul. Okólna 59, Konin

+48 577 006 963, +48 500 038 664

innowacje(at)slts.eu

contact-form-7 is not installed. Please install it.